Reference

Líbilo se vám u nás?

Kliknutím na písmeno "G" přejdete na Google reference. Za vaše hodnocení moc děkujeme!

Výborné jídlo příjemná obsluha nemůžu jinak než doporučit! I další návštěva mě přesvědčila o kvalitě kuchyně!
5/5
Posezení v příjemném prostředí s pozornou a milou obsluhou, vynikající kuchyní a širokou nabídkou piv vlastní značky. Velice lákavé sezónní speciality.
5/5
Dobrý servis, pivko z minipivovaru za hubičku. Některé kousky potřebují doladit ale vše bez vad. Příjemné prostředí
4/5
Příjemné prostředí a báječné posezení u dobrého jídla. K tomu správně vychlazené pivečko. A díky výborné a pozorné obsluze čas letí jako voda v potoce a je třeba myslet na návrat domů. Mohu jen doporučit.
5/5
Výborné pivo i jídlo, příjemná atmosféra. Určitě ještě někdy navštívím.
5/5
Super pivovar, a strašně moc milá a sympatická, provozní, která to tam má perfektně zmáklé, šlape to tam jako staré, poctivé hodinky z roku 1940, zavelíte pivo, a do 14 sekund ho máte před sebou, natočené pěkně na hladinku a můžete hltat. Salónky na soukromé akce jsou taky pěkně zařízené, ještě aby ne když jsme je předešlé léta rekonstruovali s naší firmou "malování no remorse". Dole mají úžasné wellness, kde se můžete docela solidně odpálit, máte tam 30 piv a můžete pít až do zatmění, nic vám nebrání, nic vás neomezuje, pravá demokracie.
5/5
Včera Svatební hostina + raut. Jídlo neskutečně výborné, svíčkovou jsme lepší neměli nikde. Bylo vidět ,že ten kdo je v kuchyní ví kde má čmelák žihadlo. Rozhodně doporučuju, salonek úžasný ,dokonce zvládli i naší dřívější návštěvu oproti plánu. Co nás ale překvapilo je cenová politika, v podstatě by nikdo pro 20, 30, 40 lidí neudělal doma levnější hostinu s rautem natož v takové kvalitě, jakou jsme dostali. Servis někdy trošku váhavější tempo, ale chápu, že by to chtělo ještě jednoho človíčka na place, takže vše v pořádku. Dávám 4 hvězdičky, aby neusnuli na vavřínech a pořád se zlepšovali, leč na jídle už zlepšit určitě nic nejde. DĚKUJEME!
4/5
Skvělá restaurace s výborným pivem, luxusní polívčičkou a příjemným prostředím. Doporučuji.
5/5
Měli jsme objednané 4chodové menu s degustací piv. Vše bylo výborné. Odcházeli jsme spokojení a sytě najedení.
5/5
Velký výběr piva který si můžete odnést sebou v petce kde vám to originálně náplní. Výborné předkrmy. Poctivé a chutné polévky, hlavní jídla jsou také skvělé.
4/5
Šel jsem na jistotu, pivko skvělé a není to malý výběr, i na doma sem přibral. Na jídlo zajdeme příště.
5/5
Skvělá zastávka k obědu i večeři, včetně dobrého piva.
5/5
Doporučuji navštívit. Mají vlastní výborné pivo a nápaditou kuchyni. Vyzkoušel jsem nakládané tvarůžky a pochutnal jsem si. Interiér restaurace je taktéž nápaditý a útulný.
5/5
Milá obsluha! Otevřela nám i zazimovanou zahrádku, abych si mohl se čtyřnohým kamarádem dat výborné pivo. Mohu jen doporučit! A jídlo? Uvidíme pří příští návštěvě.
5/5
Měli jsme voucher na čtyři chody, a ochutnávku piv z jejich vlastního pivovaru. Velmi příjemná a rychlá obsluha, jídlo vynikající, a pivka úžasné, teď na čepu IPA 18°. Byli jsme nadmíru spokojeni, přijdeme určitě znovu.
5/5
Tento podnik je láska na první pohled. Barman je sympatický stoik vnitřně oddaný novému duchu podniku. Kuchař a jeho nakládané tvarůžky aspirují na Nobelovu cenu za gastronomii. No a to pivo! Zcela objektivně vaše 14ka IPA soutěží ve stejné kategorii jako jsou TOP české svrchnaky raven, clock, atd. Rekonstrukce celého objektu je velice zdařilá a ceny hotelu dělají celý komplex o to lukrativnější už jen saunu do sklepa a vyhlídkové lety pro turisty. Jo pardon to už vlastně máte. Váš věrný host děkuje.
5/5
Výborné pivo, kuchyně velmi dobrá. Ceny malinko vyšší. Obsluha v podobě mladého muže, neměla vůbec chybu. Příkladně se staral , nebyl vůbec vlezlý.
5/5
Příjemné posezení, na zahrádce ohřívadla, což jsme v chladném počasí přivítaly. Moc milá obsluha, výborné jídlo i pivo.
4/5
Dnes jsem byl na Halloween akci s doprovodem. Pivo skvělé a jídlo dobré, jen bych přidal pět minut bramboře a tři minuty masu. Skvělá atmosféra, super kostýmy a dekorace. Ceny odpovídající, doba čekání na jídlo taktéž. Souhrn - skvělý podvečer, mohu doporučit.
5/5
Hezké, čisté, příjemný prostředí a ochotný personál. Minimálně 4 druhy domácích piv na výběr. Játra výborné. Škvarková pomazánka taky výborná, ale je jí málo, chtělo by to větší porci (nebo méně chleba?)
5/5
Jako vždy výborné pivko, příjemné prostředí, obsluha a taky super tvarůžky a nejen to.
5/5
Moc příjemné posezení, obsluha usměvavá a vstřícná. Jídlo vynikající. Parkování blízko. Bezbariérový přístup, možno vyjet pod pergolu nebo venku
5/5
Dne 11.6.22. jsme měli plánovanou oslavu, vše bylo naprosto perfektní, jídlo, obsluha, salón. Tímto bych chtěla poděkovat celému kolektivu restaurace za špičkově odvedenou práci, díky vám všem. Rádi se k vám budeme vracet a svým přátelům vřele doporučovat. Přejeme vám mnoho úspěchů a nadšených hostů s pozdravem a díky Šipošovi.
5/5
Výborné jídlo, a perfektní pivo. Na minipivovary nejsem ale tady jsem si je fakt vychutnal.
5/5
Perfektní jídlo a pivo, skvělé prostředí a obsluha.
5/5
Vynikající pivo, obsluha a jídlo, možnost platby kartou. Malým mínusem je menší venkovní posezení, ale vzhledem k počtu návštěv jsme vždy nějaké sehnali i bez rezervace.
5/5

Další reference naleznete na Google referencích.

Vychutnejte si více, než jen jídlo a pití

Místní pivovar

Náš pivovar se při své rozloze 250 m² řadí mezi největší místní pivovary v kraji. Speciály pro vás připravují zkušení sládci.

Wellness

Ve wellness na vás čeká sauna, lehátka a vířivka se svým vlastním výčepem. Pro milovníky vína nabízíme k relaxaci sekt.

Ubytování

Nabízíme několik variant pokojů. Ubytování nabízíme jak pro jednotlivce, tak i pro firmy. Pobyt zahrnuje i snídani.

Vychutnejte si více, než jen jídlo a pití

Místní pivovar

Náš pivovar se při své rozloze 250 m² řadí mezi největší místní pivovary v kraji. Speciály pro vás připravují naši zkušení sládci.

Pivní wellness

Ve wellness na vás čeká sauna, lehátka a vířivka s vlastním výčepem. Pro milovníky vína pak nabízíme vinný sekt.

Ubytování

Nabízíme několik variant pokojů. Ubytování nabízíme jak pro jednotlivce, tak i pro firmy. Pobyt zahrnuje i snídani.

Kontakty

Sociální sítě

Vychutnejte si náš pravidelný obsah na sociálních sítích. Vedle toho, že nás podpoříte, vám také neuteče žádná novinka.

© Aero restaurace
Web vytvořil • Dominik Šmotek.